XXVIII  Niedziela Zwykła – 13.X. 2019

 

I n f o r m a c j e;                                                                                                  1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem  „ Wstańcie, chodzmy!”  Po Mszy św. nasza młodzież zbiera ofiary do puszki na   fundusz stypendialny dla młodego pokolenia – włączając się w ‘” Dzieło Nowego Tysiąclecia”..                                                                                             2. Jutro- Dzień Edukacji Narodowej. Polecajmy Panu Bogu nauczycieli i wychowawców.                                                                                                      3. W piątek X. św. Łukasza Ewangelisty. W modlitwach polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia.                                                        W sobotę 19 pażdziernika we wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki modlimy się za Ojczyznę.

 4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Roślinnej i Porannej za sprzątanie kościoła i kwiaty, na najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania z Nizinnej i Łąkowej .

5 .  Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki wspominkowe. Nabożeństwa wspominkowe będą w czasie  Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Zmarłych  – na cmentarzu o godz. 10.00. Natomiast w kościele podczas pierwszej dekady listopada – do Odpustu –  o godz. 17.30.

  1. Przypominamy o patriotycznym obowiązku jaki dzisiaj spełniamy wobec naszej Ojczyzny.
  2. Na afiszu w gablocie jest informacja o obchodach Dnia dziecka Utraconego. Zapraszamy rodziców tych dzieci na Mszę św. – 15.X. o godz. 18.00 do kościoła pw.bł. Frassatiego ul. Skierki.
  3. . Prasa katolicka……