III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019

 

I n f o r m a c j e:

 

  1. W minionym tygodniu Biskupi zebrani  w Warszawie na sesji plenarnej Konferencji Episkopatu Polski zajęli stanowisko w sprawie tak zwanej karty LGBT. Wyrażają sprzeciw i wspieraja rodziny i środowiska wyrażające protest wobec proponowanej deprawacji dzieci i młodzieży. Tekst wyrażający stanowisko Konferencji Episkopatu jest zamieszczony w dzisiejszej „ Niedzieli”.
  2. Dzisiaj kolejna konferencja dla narzeczonych o g. 18.00
  3. Jutro 25 marca – uroczystośc Zwiastowania NMP obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Msze św u nas o godz. 9.00 i 17.00. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. 29 marca po Mszy św. o 19.00 z Archikatedry wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Trasa „ niebieska” będzie przebiegać przez naszą Parafię. Spodziewamy się uczestników w godz. 00 – 03.00. Kościół będzie o północy otwarty, a Akcja Katolicka przygotuje dla uczestników herbatę i kawę.
  5. Z soboty na niedzielę 30- 31 marca zmiana czasu na letni. W związku z powyższym po zmianie czasu Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00, kancelaria od 17.00. W niedziele i święta – godziny Mszy św. – bez zmian.
  6. Prosimy Parafian z zebranie ofiar z poszczególnych części Parafii na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Prasa katolicka….