XIII  Niedziela Zwykła – 28.VI. 2020

 

 

I n f o r m a c j e;

 

  1. Komunikat Ks. Arcybiskupa …………………….
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 – pierwsze spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Konferencja w kościele, a potem dalszy ciąg w domu parafialnym.
  3. W jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła . Msze św. u nas o godz. 9.00 i 18.00. W modlitwach polecamy papieża Franciszka. Taca z tego dnia na potrzeby Stolicy Apostolskiej – „ Świętopietrze.
  4. W miniony czwartek Ks. arcybiskup wręczył 70-ciu kapłanom dekrety przejścia na nowe Parafie. Jeden dotyczy także naszej Parafii. Nominację na nowego Proboszcza otrzymał ks. Zdzisław Zając – misjonarz z Austrii. Natomiast dotychczasowy Ks. Proboszcz osiągając 70-ty rok życia z dniem 31 sierpnia zostanie rezydentem i przejdzie na emeryturę. ( odczytać dekret)
  5. W najbliższą niedzielę VII – będzie Msza św. o godz. 10.00 – transmitowana przez telewizję. Nie będzie więc Mszy św. o 9.00 !!!

 

  1. Przed uroczystością B. Szkaplerznej – Uroczysta Msza św. za zmarłych naszych Parafian będzie sprawowana na cmentarzu12 lipca o godz. 11.30. O godz. 10.30 nabożeństwo wypominkowe. Kartki wypominkowe  wyłożone są na stoliku pod chórem.
  2. Prasa katolicka…… .