Św.

 

 

XXVI Niedziela Zwykła – 29.IX. 2019

 

 

 I n f o r m a c j e:

 

 1. W kościele przeżywamy dzisiaj XXVI Niedzielę Zwykłą.
 2. Od wtorku  rozpoczynamy Maryjne nabożeństwa różańcowe.

Zapraszamy do udziału w nich – codziennie  o  godz. 17.30

 1. W środę 2 pazdziernika – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
 2. Dziękujemy mieszkańcom ul. Cienistej za sprzątanie kościoła. Na najbliższą sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkanców z ul. Bór i Grzybowej
 3. W pierwszy piątek miesiąca wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Spowiedz od godz.1730 , o 18.00.Msza św wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. W sobotę g. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.
 4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 – spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Pani Organistka zaprasza chętnych do śpiewu psalmów podczas Mszy św.
 5. Rada Dzielnicy i Radny miasta Lublin L.Daniewski. zapraszają na uroczystość odsłonięcia obelisku upamiętniającego pobyt T. Kościuszki w Zembrzycach. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 11.30.
 6. VII Komisariat Policji przy ul. Wyżynnej wszczął postępowania w sprawie uszkodzenia mienia  przez kilkakrotne podpalenia śmietnika na cmentarzu .. Po zakończeniu dochodzenia Parafia zostanie powiadomiona w stosownym czasie.
 7. Od wrzesnia MPO podniosło dwu –krotnie koszty wywozu smieci z cmentarza.  W związku  z tym prosimy o sortowanie – przynajmniej częściowe. Prosimy składać do dużego kontenera plastik i sztuczne kwiaty, a do klejnego kontenera tylko liście.
 8. W przyszłą niedziele taca na Seminarium Duchowne.
 9. Prasa katolicka…..