V. Niedziela Wielkiego Postu- 7.IV. 2019

 I n f o r m a c j e:

  1. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Zali po Mszy św. o godz. 1700. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18.30. W kościele od piątej niedzieli Wielkiego Postu istnieje zwyczaj zasłaniania krzyży- do zakończenia liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek.
  2. Z inicjatywy Jana Pawła II Niedziela Palmowa przeżywana będzie w kościele jako Światowy Dzień Młodzieży .Zapraszamy młodych do uczestnictwa w tegorocznym spotkaniu diecezjalnym  – w piątek 12 kwietnia o  g. 18.00  droga krzyżowa na Majdanku  –  w niedzielę palmową 14.IV. o godz. 14.30 procesja z palmami  z KUL do katedry i  Msza św. pod przewodnictwem ks.abpa St.Budzika. Dzisiaj młodzież naszej Parafii rozprowadza palmy przed kościołem. Za tydzień Akcja Katolicka będzie rozprowadzać „Chlebki Dobroci Caritas”.Pod chórem umieszczony jest kosz na trwałą żywność dla potrzebujących.
  1. . Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza pracowników lubelskiej służby zdrowia na rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w kościele Niep. Poczęcia NMP przy ul. Staszica. Początek w piątek 12.IV o godz. 19.00.
  2. . Prasa katolicka………………………