INTENCJE MSZALNE- 23.12.2019- 29.12.2019

PONIEDZIAŁEK – 23.12.2019

Godz. 17.00 1) O Boże błogosławieństwo dla rodziny Widz.

2) + Janina Golianek 1 mc

3) + Marianna Zarajczyk 6 mc

WTOREK – 24.12.2019

Godz. 7.30 1) + Tadeusz r.śm., Jan, zm. z Tkaczyków.

2) + Anna Birska 27r.śm.

3) + Andrzej Nowaczek.

Godz. 24.00 1) + Jan, zm. z Wojciechowskich, Morylów.

ŚRODA- BOŻE NARODZENIE – 25.12.2019

Godz. 9.00 1) + Adam Winnicki 15r.śm.

Godz. 11.30 1) + Tadeusz 4r.śm., zm. z Kwiatkowskich, Steczkowskich, Gieraków.

Godz. 17.00 1)+Adam 32r.śm., Wacław 31r.śm., Władysław, Marianna, Feliksa, Krzysztof, zm. z Gierobów, Pułów.

CZWARTEK- ŚW. SZCZEPANA– 26.12.2019

Godz. 9.00 1) + Jarosław 4r.śm., Beata, Helena, Adam, zm. z Golianków, Stanisława, Paweł, zm. z Bednarczyków.

Godz. 11.30 1) + Ryszard 25r.śm., Stanisław 5r.śm., zm. z Szydłowskich.

Godz. 17.00 1) +Tadeusz Kruk 11 mc

PIĄTEK- ŚW. JANA EWANGELISTY – 27.12.2019

Godz. 17.00 1) + Stanisław Birski 1 mc

2) + Zofia 2r.śm., Zbigniew Sternik, Krystyna, Henryk Sałęga.

3) + Marian, Roman, Jan, Maria, Paweł, Janina, Anna, zm. z Zarzyckich, Bereckich.

SOBOTA- ŚW. MŁODZIANKÓW – 28.12.2019

Godz. 17.00 1) + Jan Wajerak

2) + Helena Jachacz 8 mc

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 29.12.2019

Godz. 7.30 1) + Lucyna, Tadeusz, zm. z Pyszniaków, Małgorzata, Józef, zm. z Łydów.

Godz. 9.00 1) + Wacław, zm. z Jachaczów.

Godz. 11.30 1) + Jan, Mirosław, zm. z Golianków.

Godz. 17.00 1) + Józef 16r.śm., Marianna, Stanisław, zm. ze Staweckich, Józef, Katarzyna, zm. z Dyrdów.

INTENCJE MSZALNE- 30.12.2019- 05.01.2020

PONIEDZIAŁEK – 30.12.2019

Godz. 17.00 1) + Andrzej, Grażyna, Janina, Czesław Mandziuk, Agnieszka, Antoni Pączek,

Petronela, Bronisław Wnęk.

2) + Franciszek Stolecki 1r.śm.

3) + Mieczysław Cnota 2r.śm.

WTOREK – 31.12.2019

Godz. 17.00 1) + Zofia r.śm., Tadeusz, Gabriela Robak.

2) + Adam Winnicki, Barbara Kożuszek, Zofia Boryga.

3) + Władysław 13r.śm., Apolonia, Józef, zm. z Tatarów.

ŚRODA – 01.01.2020

Godz. 9.00 1) + Józef r.śm., Helena Siewak.

Godz. 11.30 1) + Mieczysław r.śm., Irena, Jan, zm. z Okoniów, Pisów, Mirosławów.

Godz. 17.00 1) + Mieczysław, Genowefa, zm. z Sołtysów, Madejskich.

CZWARTEK– 02.01.2020

Godz. 17.00 1) W intencji Kapłanów a także o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

2)

PIĄTEK – 03.01.2020

Godz. 17.00 1) Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

2) + Andrzej Nowaczek.

SOBOTA– 04.01.2020

Godz. 17.00 1) Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

2) + Janina, Eugeniusz Łoboda, Barbara, Marian Gieroba.

NIEDZIELA – 05.01.2020

Godz. 7.30 1) + Jan Rejak 10 mc

2) + Łukasz Tytko 1r.śm.

Godz. 9.00 1) + Genowefa 3r.śm., Stanisław 34r.śm., zm. z Kowalczyków.

Godz. 11.30 1) + Janina, Marian, zm. z Kuflowskich, Antonina, Jan, Władysław, zm. z Sołtysów, Helena, Józef.

Godz. 17.00 1) + Stanisław 5r.śm., Piotr, Maria, zm. z Chabrosów, Edward Babiarz.