1. W tę niedzielę:
 • I niedziela /adoracyjna/ miesiąca
 • Zmiana tajemnic różańcowych

2.W tym tygodniu:

 • Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-tej do 13-tej FERIE NA PLEBANII. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. W programie: warsztaty plastyczne, wspólne gry i zabawy. W czwartek odbędzie się bal karnawałowy, a w nim Zumba dla dzieci. Przebrania mile widziane. Serdecznie zapraszamy.
 • Zakończyliśmy „Świąteczną Wizytę Duszpasterską-AD 2024” – część zimową. Kolejna – wiosenna – zaraz po Wielkanocy – ulice według alfabetu i domy według numerów. W tej części Wizytę Duszpasterską przyjęło 80% mieszkańców. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, ofiary z racji Wizyty Duszpasterskiej składane w kopercie na tacę i na konto oraz za wyrozumiałość dla nowej formy odwiedzania Parafian. Owocem tej Wizyty jest Parafialny Telefon Zaufania i inne propozycje dla ożywienia naszej Parafii.
 • Jeśli ktoś został pominięty albo w wyznaczonym czasie nie mógł przyjąć kapłana, prosimy już indywidualnie umawiać termin wizyty duszpasterskiej.
 • W poniedziałek Msza św. o Boże błogosławieństwo w intencji pilotujących księdza podczas Wizyty Duszpasterskiej, a po niej spotkanie na Plebanii.
 • W środę Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
 • WSPOMINAMY:
  – w poniedziałek – św. Agatę, dziewicę i męczennicę,
  – we wtorek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników,
  – w sobotę – św. Scholastykę, dziewicę, 

3.W przyszłą niedzielę:

 • Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem Sakramentu chorych o godz. 10.30.
 • Ofiary zebrane do puszki przeznaczone są na „Fundusz Wschodni”
 • II niedziela miesiąca. Taca na ogrzewanie.
 1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność i wszelką pomoc. Za ofiary składane na tacę oraz wpłacane na konto Parafii.
 2. Nasza Parafia została wylosowana, jako jedna z wielu, do badania ankietowanego na temat duszy. Prosimy się nie dziwić gdy ktoś z KUL-u zaproponuje nam udział w tej ankiecie.
 3. Dziękujemy za wszelkie dary złożone pod drzewkiem akcji :Paczuszka dla maluszka” i przy szopce. Będą one przekazane do Hospicjum Małego Księcia.
 4. Mieszkańcom ul. Cienistej od numeru 45A do 59 dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kościół w wysokości 257 PLN. W najbliższą sobotę o sprzątanie prosimy kolejne 11 rodzin z ul. Grzybowej /numery domów 9-100B/.
 5. Z okazji rocznicy urodzin, chrztu, małżeństwa życzymy wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa. Wszystkim zaś życzymy miłej i błogosławionej niedzieli.
 6. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Elżbieta Rzepecka z ul. Kukułczej, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 9.00 na Majdanku, Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach, a jej bliskich otaczajmy słowami wiary, nadziei i miłości.
 7. Wspominamy naszych bliskich parafian spoczywających na naszym cmentarzu, którzy odeszli od nas w ostatnich 5-iu latach. W tym tygodniu są to: śp. Józef Tylec, śp. Adam Frączek, śp. Mirosława Krzewińska, śp. Danuta Stachyra.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Parafialny Telefon Zaufania /możliwe również spotkania indywidualne na plebanii po uprzednim umówieniu się/:
534-820-369 – w sprawach trudności wychowawczych /
– p. Katarzyna Słoboda /
575-983-600 – w sprawach przemocy w rodzinie /
– p. Adam Mołdoch/