XXII  Niedziela Zwykła – 2020. VIII. 30

 

I n f o r m a c j e:

 

  1. Dzisiaj dzień objęcia posługi Proboszcza w naszej Parafii przez Zdzisława Zająca. Uroczystości tej o godz. 17.00 będzie przewodniczył Ks. arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik. Serdecznie zapraszamy.                                                                                          .
  2. 1 wrzesnia prawie 300 tys. uczniów z naszego województwa rozpocznie naukę. Zapraszamy na Liturgię w pierwszy piątek miesiąca  będzie to dobra okazja do spowiedzi – początek  . 17.00 i Msza św. pierwszopiątkowa o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę 6 wrzesnia podczas Mszy św. o godz. 11.30 błogosławieństwo dzieci i przyborów szkolnych.
  3. W sobotę i niedzielę ( 5 i 6 wrzesnia) – w sanktuarium maryjnym w Wąwolnicy uroczystośći odpustowe z ok.  rocznicy koronacji Figury.M.B. Kębelskiej. Suma odpustowa sprawowana będzie pod Przewodnictwem Prymasa Polski z udziałem Ks. abpa Metropolity Lubelskiego i Biskupów pomocniczych. Program  umieszczony jest w gablocie.
  4. W gablocie zewnętrznej umieszczony jest też program podobnych uroczystośći w sanktuarium M. B. Chełmskiej – 7 i 8 września. Zachęcamy do modlitwy i udziału w nich z okazj 255 rocznicy koronacji ikony MB. Chełmskiej.
  5. W dniu dzisiejszym zbierane są ofiary do puszki na „ Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”.…
  6. Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku pod chórem…..