OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 września 2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 

 

 1. Dzisiaj:
 • Pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie Adoracje. Po Mszy św. o godz. 9-tej zmiana tajemnic różańcowych
 • W sanktuarium maryjnym w Wąwolnicy uroczystości odpustowe z okazji 42  rocznicy koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej. Suma odpustowa o godz. 12.00 sprawowana będzie pod Przewodnictwem Prymasa Polski z udziałem Ks. Abpa Metropolity Lubelskiego i Biskupów pomocniczych.
 1. W tym tygodniu:
 • We wtorek Święto Narodzenia NMP. Msze św. z poświęceniem ziarna siewnego i nasion o 9.00 i o 18.00.
 • W czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Częściowo w ciszy, częściowo prowadzona przez kapłana lub Grupę Parafialną.
 • Również w czwartek, po Mszy św., spotkanie Rady Parafialnej.
 • W niedzielę, po Mszy św. wieczorowej, spotkanie Domowego Kościoła
 1. Mamy już nową księgę intencji i możemy przyjmować intencje mszalne na 2021 rok.
 2. Sześcioro dzieci z naszej Parafii I Komunię św. z racji pandemii przyjmie
  20 września. Aby uniknąć tłoku i zachować normy sanitarne I Komunia św. będzie o godz. 12.00, a Msza św. z godz. 11.30 będzie o godz. 10.30. Osoby, które zamówiły intencję na godz. 11.30 prosimy o kontakt.
 3. I Komunia św. w roku 2021 będzie w Uroczystość św. Trójcy tj. 30 maja.
 4. Zachęcamy dzieci i młodzież szkolną do sakramentu Pokuty i Eucharystii, aby w ten sposób, razem z Bogiem, rozpocząć nowy rok szkolny. Możliwość spowiedzi będzie codziennie przed Mszą św.
 5. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania. W Gościu Niedzielnym znajduje się artykuł dotyczący naszej Parafii.
 6. Na koniec jeszcze raz pragnę podziękować Wam za przyjęcie mnie w waszej, a obecnie w naszej parafii, a wszystkim grupom parafialnym i poszczególnym osobom za trud włożony w przygotowanie uroczystości wprowadzenia.
 7. W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy:
  śp. Józefa Przybylskiego z Zemborzyc Tereszyńskich.