1. W tę niedzielę:
  • I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
  • Rozpoczynamy Parafialne Misje Święte. Prowadzą je Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej: Wiesław Zielonka OMI z Lublina i O. Rafał Kupczak OMI ze Świętego Krzyża
  • Taca na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  1. W tym tygodniu:
  • Parafialne Misje Święte. W niedzielę, poniedziałek, wtorek, środę nie będzie okazji do przyjęcia Sakramentu Pokuty. Sakrament Pokuty i Pojednania dopiero od czwartku do soboty według planu Misji Świętych.
  • W ramach Misji Świętych w najbliższy czwartek 11 maja od godziny 11-tej planujemy odwiedzić chorych. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii, bądź w kancelarii.
  1. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Marzanny od numeru 15 do końca za posprzątanie kościoła i liczny udział. Na kolejna sobotę zapraszamy na godzinę 12.30 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, doświadczenia bliskości Zmartwychwstałego Pana i Jego mocy w codziennym życiu.
  3. Wspominamy naszych bliskich spoczywających na naszym cmentarzu, którzy odeszli od nas w ostatnich 5-iu latach. W tym tygodniu są to: śp. Sławomir Białek, śp. Jan Michalak, śp. Barbara Szostek, śp. Stanisław Berecki, śp. Stefan Wiśniewski, śp. Ryszard Pyszniak, śp. Anna Mrugała, śp. Anna Bobko, śp. Ewa Haraszczuk.